Nuohouspalvelut

Nuohouspalvelut

Nuohoustyötä teemme pääasiassa Ulvilan joen pohjoispuolella sekä Porissa ensimmäisessä sekä toisessa piirissä. Tällä hetkellä yrityksessä on töissä kuusi ammattitaitoista nuohoojaa.

Voit varata nuohousajan tai pyytää tarjouksen ilmastoinnin puhdistuksesta suoraan netistä!


Nuohouksen esimies Toni Tuovinentoni_tuovinen

0440 535 333 /toni.tuovinen@porinnuohouspalvelu.fi

Nuohouspalvelut, tarkastukset, Oilon -öljypoltinhuollot ja myynti.

NUOHOUSALUE: Ahlainen, Lamppi, Kellahti, Hyvelänviiki, Tuulikylä, Kesäasunnot, Ruosniemi: Alikylä


niko_viinamakiNuohooja Niko Viinamäki

040 553 3912 /niko.viinamaki@porinnuohouspalvelu.fi

Nuohouspalvelut, ilmastointien puhdistukset, tarkastukset

NUOHOUSALUE: Harmaalinna, Kartano, Impola, Mikkola, 5-osa, Itäinen Toejoki, Uusikoivisto


Nuohooja Juha Tuovinenjuha_tuovinen

0400 532 828 /juha.tuovinen@porinnuohouspalvelu.fi

Nuohouspalvelut, ilmastointien puhdistukset, tarkastukset

NUOHOUSALUE:  Metallikylä, Koivistoluoto, Väinölä, Isojoenranta, Ruosniemi, Ylikylä, Tupala


toni_ramstedtNuohooja Toni Ramstedt

040 535 3330 /toni.ramstedt@porinnuohouspalvelu.fi

Nuohouspalvelut, ilmastointien puhdistukset, tarkastukset.

NUOHOUSALUE: Vähärauma, Musa, Liinaharja, Tiiliruukki, Lyttylä, Toukari, Honkaluoto, Lattomeri, Pinomäki


Nuohooja Juha Paavisto

040 553 3745 /juha.paavisto@porinnuohouspalvelu.fi

Nuohouspalvelut, tarkastukset

NUOHOUSALUE:
 Ulvila joen pohjoispuoli, 6-osa, Päärnäinen, Käppärä, Tiilinummi, 10-osa


Nuohooja Sami Tuovinen

044 553 0100 /sami.tuovinen@porinnuohouspalvelu.fi

Nuohouspalvelut, ilmastointien puhdistukset,

NUOHOUSALUE: Lukkarinsanta, Murtosenmutka, Kalaholma, Lotskeri, Vanhakoivisto, Läntinen Toejoki


IMG_1616Nuohooja Jesse Nieminen

0440 188779 /jesse.nieminen@porinnuohouspalvelu.fi

Nuohouspalvelut, ilmastointien puhdistukset,

NUOHOUSALUE: Kullaa

 

 

Nuohoojamestari Mika Tuovinen

0400 535 333 /mika.tuovinen@porinnuohouspalvelu.fi

Hallinto